جشن هالووین ( Halloween ) چیست؟ و در چه روزی از سال برگزار می شود؟جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

جشن هالووین ( Halloween ) چیست؟ و در چه روزی از سال برگزار می شود؟

هر چند کوتاه ولی بسیار دقیق از گذشته جشن هالووین تا به امروز را برایتان خواهیم گفت: آنچه که همه ما می دانیم این است که هر قوم و یا قبیله و یا امروزی تر هر کشور و یا هر نژادی ، روزهای خاص و مشخص در تقویم خود دارند. حال بعضی از آنها کاملاً شناخته شده اند و بصورت رسمی در تمام دنیا در یک روز واحد برگزار می شود و شیوه برگزاری آن به روشهای و منش مناطق جغرافیایی خود بستگی دارد. یکی از این جشنها که آرام آرام رنگ جهانی شدن را دارد به خود می گیرد جشن هالووین (Halloween ) است.

کلمه هالووین در زبان انگلیسی به معنای (روز همه مقدسین می باشد). و به معنای اعتقاد به دنیای آخرت است و نماد آن کدوی تنبل ( Kurbis) تو خالی است که دهان و بینی و چشم را بصورت نا متعارف و ترسناک در روی کدو تنبل ایجاد کرده و در داخل آن شمعی روشن می کنند که جلوه ترسناک تری به آن دهند و به حق که در تاریکی شب شبیه به سرهای آتشینی می شود که انگار تعداد انبوهی از این سرها به همجا هجوم آورده اند.

برای ادامه مطلب کلیک کنید


شوکوباکس

مشخصات

  • منبع: http://shokobox.rozblog.com/post/215
  • کلمات کلیدی: هالووین ,برگزار ,halloween ,هالووین halloween ,halloween چیست؟ ,هالووین halloween چیست؟
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید